İştirakler

NATA İNŞAAT

NATA İNŞAAT; her türlü prefabrik yapı üretmek amacıyla 1997 yılında, 80.000 m2 alanda hizmete başlamış ve organize olmuş bir kuruluştur. Nata İnşaat, sektörün getirdiği ileri teknolojiyi uzman kadrosuyla birleştirerek, kalite ve standartları bünyesinde toplayarak oluşturduğu tecrübeye, işveren idareler nezdinde kazanılan güveni de ekleyerek bugünkü saygın konumuna ulaşmıştır.

MNM AVRASYA

MNM Avrasya 2000 yılında kurulmuş olup, kuruluş amacı; Arazi kiralamak veya satın almak suretiyle her türlü zirai faaliyette bulunmak, Arazi kiralamak veya satın almak suretiyle her türlü hayvancılık, balıkçılık ve kuş üreticiliği yapmak, Rüzgar enerjisi santralleri kurmak, HES (baraj) projeleri uygulamak ve işletmek.

NET YAPI

NET YAPI, başarılarını 1986 yılından bu yana sürdüren ve Türkiye’nin demiryolları geliştirme projelerinden birini yürütmektedir. NET YAPI; özellikle hızlı tren projesi, makro ölçekli konut projeleri, sağlık ve spor kompleksleri, iş merkezleri, okul projeleri zemin güçlendirme, fore kazık, ön germeli Ankraj ve altyapı işleri konusunda proje ve uygulama bilgi birikimine sahiptir.

HSN Elektrik

HSN Elektrik 2006 yılında; elektrik enerjisi, üretim tesisi kurulması, işletmeye alınması, kiralanması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitesinin müşterilere sunulması amacıyla kurulmuştur.

ŞEHİR GAYRİMENKUL


KORUDAĞI MADENCİLİK

2003 yılında kurulan Korudağı Madencilik, inşaat sektörüne yönelik hammadde ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, maden sahalarının belirlenmesi ve bu sahalara ait işletme ruhsatlarının alınması daha sonra da işletmeye geçilmesi çalışmalarını yapmaktadır.

AKANAY

2008 yılında kurulan Akanay Spor, her türlü spor tesisinin kurulması ve işletilmesini amaçlamıştır.

DOLUNAY

2000 yılında Sn. Namık Tanık tarafından kurulan DOLUNAY, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan ANTARES’i hayata geçirmiştir.